Spanie pod namiotem wielu osobom kojarzy się z brakiem komfortu. Warto jednak zauważyć, że na przestrzeni lat wiele się w tym obszarze zmieniło. Zasady takiego wypoczynku są nadal takie same, ale jego forma uległa znaczącej przemianie. Warunki panujące na polu namiotowym „U Benia” w Ustroniu Morskim zasadniczo odbiegają od standardów dawniej wyznaczanych przez tego typu miejsca. Tak korzystnie zlokalizowane oraz kompleksowo wyposażone pole namiotowe pozwala na bardzo przyjemne spędzenie wakacji.

Nocowanie w namiocie to bezsprzecznie najtańsza forma zakwaterowania. Wiele osób preferuje wczasy nad morzem, ale koszt noclegu w hotelu lub pensjonacie przekracza ich możliwości finansowe. Dzięki takiej organizacji wypoczynku urlop w tak atrakcyjnej miejscowości jak Ustronie Morskie nie jest luksusem dla wybranych. Mogą sobie pozwolić na niego wszyscy. Tym bardziej, że decydując się na zakwaterowanie na polu namiotowym, łatwo można osiągnąć kontrolę nad ponoszonymi wydatkami.

Pole namiotowe - doskonały wybór na rodzinne wakacje

Ogromnym plusem wypoczynku „U Benia” jest pełna swoboda. Spędzając wakacje w hotelu, trzeba dostosować się do ustalonych przez niego warunków. Śpiąc w namiocie, można wszystko zorganizować po swojemu - w tym takie kwestie jak ilość i jakość posiłków, rodzaj podejmowanej aktywności. Można szczegółowo zaplanować urlop jeszcze przed wyjazdem lub działać spontanicznie, pod wpływem chwili.

Namiot zapewnia ciągły kontakt z naturą. Słońce i śpiew ptaków o poranku to bardzo dobry początek dnia. Taki sposób spędzania letnich wakacji przypomina o urokach płynących z prostego życia. Wszyscy obecnie deklarują chęć posiadania wygody, jednocześnie są złaknieni odskoczni od codzienności. Nieco surowy w formie wypoczynek pod namiotem stanowi miłą odmianę od utartych schematów. Przynosi spokój i odpoczynek. Coraz więcej osób szuka takiego urozmaicenia. Tym bardziej, że nowoczesny sprzęt turystyczny pozwala na cieszenie się wszelkimi zaletami tej sytuacji, bez konieczności zmagania się z chłodem, wilgocią, bólem pleców.

Ustronie Morskie – pola namiotowe stanowią tu podstawę turystycznego krajobrazu. Są wygodnym miejscem noclegowym dla małych i większych grup, także rodzin z dziećmi. Kemping „U Benia” znajduje się 150 m od malowniczej, piaszczystej plaży, koło głównego deptaka. Pole namiotowe pozwala na korzystanie ze wszystkiego, co proponuje Ustronie Morskie – nie tylko z łatwego dostępu do morza, ale też z szerokiego wyboru sklepów oraz atrakcji, które nie pozwolą się nudzić

Dodatkowe atrakcje w okolicy pola namiotowego

Niezależnie od tego, czy pogoda pozwala na kąpiele słoneczne, czy też nie, turyści mogą korzystać z usług Aquaparku „Helios”, kręgielni, wesołego miasteczka, licznych kawiarni i restauracji, które umilą pobyt i pozwolą na przyjemne zapamiętanie urlopu. Odpowiednie pole namiotowe powinno spełniać pewne podstawowe wymagania, takie jak przyłącze wody i prądu, nowoczesne toalety i prysznice, dostęp do WiFi oraz telewizji - wszystko to znajdziesz na polu namiotowym „U Benia”.

W poszukiwaniu pola namiotowego w Ustroniu Morskim zapoznaj się z pełną ofertą „U Benia”.

Do dyspozycji naszych gości:

  • przyłącze wody i prądu,
  • toalety i prysznice,
  • telewizja,
  • WiFi ,

 

Położenie:

  • 150 m od malowniczej plaży,
  • koło głównego deptaka,
  • w pobliżu sklepy 
  • wiele atrakcji na pogodę i niepogodę (więcej w zakładce atrakcje)