Kemping często jest kojarzony z surowymi warunkami i zupełnym odcięciem od świata. Owszem, nie oferuje on komfortu porównywalnego do tego, który jest w stanie zapewnić luksusowy hotel, ale ma niepowtarzalny urok, który z pewnością doceni wiele osób. Pole kempingowe „U Benia” posiada odpowiednio przygotowane zaplecze i bardzo dobre warunki sanitarne. Nie ma więc konieczności rezygnowania ze wszystkich wygód. Kemping to po prostu nieco inna forma spędzania wakacji, która posiada tak wiele zalet, że warto wziąć ją pod uwagę podczas planowania urlopu.

Kemping na wakacje

Dla wszystkich zainteresowanych to jedyna w swoim rodzaju szansa na spędzenie wczasów w atrakcyjnym kurorcie za niewielkie pieniądze. Pole kempingowe „U Benia” w Ustroniu Morskim ma bardzo korzystną lokalizację. Plaża, sklepy, restauracje oraz wiele miejsc, w których można szukać niezbędnego podczas wakacji relaksu i rozrywki - wszystkie znajdują się na wyciągnięcie ręki. Wypoczynek w dogodnie usytuowanym hotelu wiąże się z kosztami, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Kemping jest zatem dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy dysponują ograniczonym budżetem. Redukując wydatki związane z zakwaterowaniem, można zaoszczędzić całkiem pokaźną sumę pieniędzy. W zamian przeznaczyć ją na przyjemności lub przedłużyć wczasy.

To doskonały pomysł na rodzinny wyjazd, wakacje w gronie przyjaciół lub romantyczny wypad we dwoje. Dobrze zdaje egzamin w przypadku większych grup, które często mają problem z zarezerwowaniem miejsc w tym samym hotelu, a w konsekwencji muszą się rozdzielić. Kemping „U Benia” nie wymusza takiego rozwiązania. Pozwala na wspólne spędzanie czasu, sprzyja zacieśnianiu więzi.

Kemping to przestrzeń oraz możliwość obcowania z naturą. Taki sposób zagospodarowania letnich wakacji pozwala zatrzymać się na chwilę i prawdziwie odpocząć od szybkiego tempa życia, nawału codziennych obowiązków oraz zgiełku i tłoku panujących w miastach. Jego istota narzuca nieco bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu. Mobilizuje do spacerowania, zwiedzania. Dobrego wykorzystania urlopu, cieszenia się chwilą.

Atrakcje w okolicy kempingu

Nowoczesny kemping – z tego znane jest Ustronie Morskie. „U Benia” oferuje miejsce na namioty oraz kampery, zapewniając wszystkim turystom najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz przyjemną atmosferę. Camping w Ustroniu Morskim gwarantuje bliskie położenie sklepów, restauracji i kawiarni, miejsc usługowych oraz atrakcji, które umilą nawet deszczowe dni. Pole kempingowe „U Benia” znajduje się 150 m od plaży, tuż przy głównym deptaku. To idealne rozwiązanie dla małych i dużych grup, osób młodych oraz dojrzałych, rodzin z dziećmi.

Jeśli Ustronie Morskie, to tylko takie kempingi, które zapewniają dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Stąd bezpłatny, bezprzewodowy Internet, wydzielone miejsca dla przyczep kempingowych i kamperów, nowe łazienki i toalety oraz możliwość zrzutu ścieków. Kemping „U Benia” zapewnia wszystkie te elementy, dzięki czemu każdy doceni pobyt w tym przyjaznym miejscu.
Zapoznaj się z pełną ofertą pola kempingowego „U Benia”, by przekonać się samemu, że to idealne połączenie ceny oraz jakości. Placówka znajduje się w blisko centrum oraz morza, zapewnia wszystkie potrzebne do bezpiecznego pobytu rozwiązania i gwarantuje najlepszy urlop.

 

Do dyspozycji naszych gości:

  • przyłącze wody i prądu,
  • toalety i prysznice,
  • telewizja,
  • WiFi ,
  • możliwość zrzutu ścieków.

 

Położenie:

  • 150 m od malowniczej plaży,
  • koło głównego deptaka,
  • w pobliżu sklepy (biedronka i Polo Market)
  • wiele atrakcji na pogodę i niepogodę (więcej w zakładce atrakcje)